Nissan Juke na polskich drogach

Na polskich drogach zobaczyć możemy kolejna nowość. Jest nią Nissan Juke, który zaskakuje nietuzinkowym nadwoziem a także przestronnym wnętrzem. Pomimo tego, że auto prezentowane jest przez niedługi okres czasu, to Juke wzbudził już ogromne zainteresowanie. Już teraz udało się pozyskać 150 zamówień na kupno nietaniego crossovera. Za wersję podstawową modelu Juke zapłacić musimy 57900 złotych. A doposażenie auta w klimatyzację oraz radioodtwarzacz podnosi jego cenę do 60900 złotych.

wypożyczalnia samochodów
Nissan Juke
Natomiast za Nissana Juke 1.6 DIG-T Acenta zapłacimy 78000 złotych. Samochód napędzany jest przez silnik 1.6, turbodoładowany, rozwijający aż 190 KM oraz 240 Nm. W efekcie auto jest bardzo dynamiczny, na przyspieszenie do „setki” potrzebuje zaledwie 8 sekund. Maksymalna prędkość, jaką osiąga to 215 km/h.

rent a car

W przypadku, gdy kierowca zrozwagę będzie naciskał pedał gazu oraz przełączy elektronikę, która zajmuje się sterowaniem silnika w tryb Eco, wówczas osiagnie w mieście spalanie, które nie będzie przekraczało 9 l/100km.
Samochód jest bardzo bogato wyposażony. Oprócz panoramicznego dachu i nawigacji w standardzie otrzymamy również bezstopniową skrzynię biegów a także napęd na 4 koła. Za tak skonfigurowany Juke zapłacimy 92 600 zł.

wynajem długoterminowy samochodów

Dodaj komentarz