Nowe produkty Fiata

Popularna, polska fabryka ma powody, aby się pochwalić. Pomimo, że produkcja nowego modelu będzie rozpoczęta dopiero w przyszłym roku, to z linii tyskiego zakładu już teraz zjechały pierwsze egzemplarze nowej Lancii.

wynajem autokarów

Te pierwsze kilkaset sztuk zupełnie nowych Lancii są to egzemplarze testowe i są to modele Ypsilon. A produkcja pełną parą rozpocznie się w pierwszym półroczu roku 2011.

Ypsilon new

wynajem samochodów

W roku 2009 z tyskiej fabryki zjechało ponad 600 tysięcy Fiatów oraz Fordów Ka, jednak w tym roku tego rekordowego wyniku niestety nie uda się powtórzyć. Tylko do połowy listopada fabryce Fiata  udało się wyprodukować 471,1 tysięcy samochdoó. Do końca roku samochodów tych ma być około 530 tysięcy.

Prezes Fiata Auto Poland w przyszłym roku planuje, że tyski zakład opuści aż 550-560 tysięcy aut, jednak ostateczna liczba samochodów uzależniona jest głównie od koniunktury rynku. W chwili obecnej Fiat Auto Poland zatrudnia około 6500 pracowników i produkuje trzy modele aut, są to:  Ford KA ,Fiat Panda oraz Fiat 500 . A co 33 sekund z produkcyjnych linii zjeżdża nowe auto, zaś samochody Fiat Panda oraz Fiat 500 uhonorowane zostały prestiżowym tytułem- Car of The Year.

leasing samochodów

Dodaj komentarz