Peugeot EX1 na targach

Jak co roku na targach samochodowych w Paryżu będzie to okazja dla producentów ze wszech stron świata, aby zaprezentować swoje pojazdy. Pomiędzy tymi nowościami nie zabraknie również aut znad Sekwany.

wynajem samochodów warszawa

Według francuskiej prasy jednym z wydarzeń tych zbliżających się targów samochodowych będzie prezentacja nowego, koncepcyjnego PeugeotaEX1. Jednak producent nie zdecydował się jeszcze na ujawnienie jakichkolwiek bliższych informacji dotyczących samochodu, ale pojawiły się już pierwsze przecieki.

Peugot EX1
rent a car warsaw

Koncepcyjne auto jest to konstrukcja specjalna, która powstała, aby upamiętnić jubileusz 200-lecia istnienia francuskiej marki na samochodowym rynku
Za napęd nowego Peugeota EX1 odpowiadał będzie całkowicie elektryczny albo hybrydowy napęd, jednak jak wiadomo, w przypadku tego samochodu jest to raczej nieistotne. Samochód francuski prawdopodobnie nigdy jednak nie trafi do produkcji seryjnej, natomiast nowoczesna stylistyka samochodu, stać się może wyznacznikiem designu dla nowych, kolejnych modeli Peugeota.

wynajem długoterminowy samochodów

Dodaj komentarz