Sedan IS-F liftingowany

Lexus w ostatnim czasie poddał liftingowi swojego sportowego sedana IS-F. Samochód  z zewnątrz poddany został jedynie subtelnym zmianom, natomiast główne modyfikacje ukryte są pod maską.

wypożyczalnia samochodów

Nowy silnik V8, który napędza Lexusa IS F ma pojemność 5,0-litra, a jego moc to 417 KM. Auto spełnia wówczas rygorystyczną normę emisji dotyczącą spalin Euro 5. A zmiany jakie nastąpiły w jednostce nie mają wpływu na osiągi. IS-F, który wyposażony jest w skrzynię biegów, 8-stopniową automatyczną- Sport Direct Shift. Auto w dalszym ciągu zdolne jest do przyspieszenia w czasie 4,8s do 100 km/h oraz rozpędzenia się do 270 km/h.

Przy okazji Lexus poprawił prowadzenie samochodu, m.in. przez dodanie różnicowego mechanizmu o ograniczonym poślizgu. W tym przypadku teraz zawieszenie trochę bardziej komfortowe. Również została poprawiona stabilność pojazdu przy przyspieszaniu, skręcaniu oraz hamowaniu podczas gdy auto jest znaczniej obciążone.

Lexusa IS F

rent a car

Ten zmodyfikowany IS-F posiada nowe reflektory, a te zaś mają zintegrowane światła do jazdy dziennej LED. Znajdziemy też wskaźnik biegów oraz obrotomierz, które umieszczone zostały w samym środku tablicy zegarów. A Lexus w chwili obecnej oferuje również nowe wykończenie, które jest w kolorze ciemno srebrnym i posiada elementy włókna węglowego.

wynajem długoterminowy

Dodaj komentarz