Sportowy Peugoty

Peugeot postanowił wrócić do swoich sprawdzonych oznaczeń podrasowanych modeli. I tak, Legendarne jako logo GTi po raz kolejny zagości na autach francuskiego producenta.

wynajem samochodów

Z informacji, jako zostały podane wiadomo, że samochód który zasłuży na zaszczyt i będzie oznaczony kultowym emblematem stanie się wersją hybrydową modelu 208.
Odpowiedzialność za napęd samochodu spadnie na silnik, który to jest turbodoładowany silnik pojemności 1,6 litra, a ten zaś zasilany będzie benzyną a także na jednostkę elektryczną, której moc to 36 KM.

rent a car

Natomiast produkowane przez motor tradycyjny 200 KM mocy przekazane będzie na przednią oś samochodu, w czasie, gdy silnik ekologiczny dbać będzie o napęd kół tylnych modelu 208GTi. Konfiguracja taka pozwalać będzie francuskiemu samochodowi, aby mógł się rozpędzić do prędkości maksymalnej wynoszącej 250 km/h oraz na przyspieszenie do 100 km/h już w czasie 6,9 s.
Według informacji z różnych źródeł wiadomo, że rasowe auto będzie bardziej zaawansowane technologicznie w porównaniu do jego konkurencji rynkowi. Walorami sportowymi auta być mają liczne aerodynamiczne elementy, duże obręcze kół, sztywniejsze zawieszenie, wzmocnione hamulce, sztywniejsze zawieszenie a także centralnie umieszczony wydech.

wynajem długoterminowy

Dodaj komentarz