Załamana

Cześć dziewczyny. Mam ogromny problem. Usunięto mi niedawno wyrostek robaczkowy. Dodatkowo nie dawno urodziłam poprzez cesarskie cięcie. Ponoć dobry ginekolog warszawa zdecydował, ze inaczej się nie da i mnie pocięli choć podczas usg ciąży warszawa zarzekał się, że urodzę siłami natury. Jestem załamana nie mogę iść na basen w kostiumie dwuczęściowym. Na moim brzuchu są dwie okropnie blizny.  Wygląda to wszystko po prostu paskudnie.

Jedynym moim wyjściem jest chyba ginekologia estetyczna. Jak twierdzi lekarz takimi bliznami zajmuje się ginekolog plastyk. Chyba nie mam wyjścia choć powiem wam szczerze, ze boję się tego okropnie. Znowu będę musiała się dać chyba kroić aby usunąć te blizny. Ale co mi innego pozostaje?

W Warszawie są trzy palcówki, które świadczą takie usługi. Oczywiście prywatnie bo jakże by inaczej. Ale ja kompletnie nie wiem którą mam wybrać i na która się zdecydować. Na internecie jest bardzo wiele rożnych opinii na temat każdej. Chyba się załamię. Nigdy nie miałam aż tak dużego problemu.

Dodaj komentarz